Nyheter

Oppland Arbeiderblad melder i dag at tidligere Dokka Sportsklubb trener Arne Gonstad er død 85 år gammel. Arne som var utdannet D-trener, trente oss i sesongene 87 og 88. Det ble opprykk i 87-sesongen og vi beholdt plassen året etter. Han blir husket som en meget god fotballtrener og ikke minst en ordenlig humørspreder, som satte spor etter seg i klubben vår. Vi ærer Arnes minne og glemmer aldri det gode smilet som alltid fikk oss i godt humør.

Om Klubben

 • Dokka Sportsklubb - Der fotball er alt!
  Stiftet: 25. mai 1974
  Kommune: Nordre Land
  Kampbane: Dokka Stadion
  Treningsbane: Ringen Stadion
  Klengenavn: "Sport'n" eller "Gribbene"
  Motto: Der fotball er alt!
  Hjemmedrakt: Rød trøye, blå bukse/strømper
  Bortedrakt: Svart trøye/bukse/strømper
  Beste serieplassering: 4. plass i 4.Divisjon 2008 og 2009